Verwijdert make-up, reinigt (en ontdoet de huid van vervuilingsdeeltjes), hydrateert en kalmeert het gezicht en de ogen in één enkele beweging.
Een formule met hoge tolerantie met 99% bestanddelen van natuurlijke oorsprong, zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong, ideaal voor de gevoelige huid
Deze micellaire make-upremover reinigt (en ontdoet de huid van vervuilingsdeeltjes *), hydrateert** en kalmeert het gezicht en de gevoelige ogen in één enkele beweging. Hij bevat 99% ingrediënten van natuurlijke oorsprong en bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong. Dit frisse, subtiel geparfumeerde water verwijdert make-up en maakt de huid zacht in één eenvoudige en snelle beweging. Het verbetert de hydratatie en behoudt het natuurlijke evenwicht van de huid dankzij de combinatie van glycerine, trehalose en een hoge concentratie thermaal water van Avène met kalmerende eigenschappen. De formule bevat enkel de strikt noodzakelijke ingrediënten in de juiste hoeveelheid, om dermatologische doeltreffendheid en tolerantie te garanderen***. De huid is schoon, zacht, gekalmeerd en comfortabel. Het Micellair reinigingswater is geschikt voor dragers van contactlenzen. De verpakking van het Micellair reinigingswater 400 ml bevat 87% gerecycled materiaal. Het flesje is gemaakt van 100% gerecycled plastic****.
Voordelen
• REINIGT EN VERWIJDERT MAKE-UP op milde wijze:
• HYDRATEERT* dankzij glycerine en trehalose
• BEHOUDT het natuurlijke evenwicht van de huid
De verpakking van het Micellair reinigingswater 400 ml bevat 87% gerecycled materiaal. Het flesje is gemaakt van 100% gerecycled plastic*.
*dop niet meegerekend
* Evaluatieonderzoek van de resterende hoeveelheid microdeeltjes na één enkele toepassing bij 27 proefpersonen
** de opperlagen van de huid
*** In één centrum uitgevoerd onderzoek bij 32 proefpersonen met een gevoelige huid en gevoelige ogen, met tweemaal daags aanbrengen op gezicht, ogen, lippen en décolleté
**** dop niet meegerekend
* de opperlagen van de huid. Kinetische studie van de hydratatie tot 6 uur na één enkele toepassing, uitgevoerd bij 23 proefpersonen
Alii autem, quibus ego assentior, cum soluta nobis est eligendi optio, cumque nihil ut et via procedat oratio quaerimus igitur, inquit, sic agam, ut alterum esse appetendum, alterum esse fugiendum itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut.